BilJetter &  TurnéplaN

Årets första biljetter är släppta, håll utkik på när vi kommer till dig.

Föreställningen är ca 2 timmar inkl 20 min paus.
Alla platser är onumrerade. Logestolarna är placerade närmast manegen och därefter kommer parkett- och bänkplatserna på läktaren.

4/4
18:00
Malmö
Mölleplatsen
5/4
18:00
Malmö
Mölleplatsen
6/4
13:00
Malmö
Mölleplatsen
6/4
16:00
Malmö
Mölleplatsen
7/4
13:00
Malmö
Mölleplatsen
7/4
16:00
Malmö
Mölleplatsen
8/4
18:00
Lund
Råbyholm
9/4
18:00
Lund
Råbyholm
10/4
18:00
Kristianstad
Björkvallen
11/4
18:00
Hässleholm
Hässleholmsgården
12/4
18:00
Landskrona
Exercisfältet
13/4
13:00
Helsingborg
Muskötgatan
13/4
16:00
Helsingborg
Muskötgatan
14/4
13:00
Helsingborg
Muskötgatan
14/4
16:00
Helsingborg
Muskötgatan
16/4
18:00
Ängelholm
Lindab Arena
17/4
18:00
Örkelljunga
David Anders Gata
17/4
18:00
Örkelljunga
David Anders Gata
18/4
18:00
Växjö
Spetsamossen
19/4
16:00
Växjö
Spetsamossen
23/4
18:00
Ljungby
Vid Sunnebohallen
24/4
18:00
Falkenberg
Tångaskolan
26/4
18:00
Göteborg
Heden
27/4
16:00
Göteborg
Heden
28/4
16:00
Göteborg
Heden
29/4
18:00
Säffle
Säffle Flå
2/5
18:00
Kristinehamn
Björkvallen
9/5
18:00
Uppsala
Fålhagens IP
10/5
18:00
Stockholm
Gärdet
11/5
13:00
Stockholm
Gärdet
11/5
16:00
Stockholm
Gärdet
12/5
13:00
Stockholm
Gärdet
12/5
16:00
Stockholm
Gärdet
13/5
18:00
Lidingö
Canadaängen
14/5
18:00
Djursholm
Norrängsgården
16/5
18:00
Fagersta
Fagerliden
17/5
18:00
Ludvika
Kajvägen
18/5
16:00
Västerås
Bjurhovdagatan
20/5
18:00
Sala
Lärkan
22/5
18:00
Borlänge
Jussi Björlings väg
23/5
18:00
Mora
Tingsnäs
24/5
18:00
Falun
Lugnet
25/5
16:00
Gävle
Sätravallen
26/5
16:00
Gävle
Sätravallen
27/5
18:00
Sandviken
Stadsparken
28/5
18:00
Söderhamn
Gamla IP
29/5
18:00
Bollnäs
Sävstaås IP
30/5
18:00
Ljusdal
Älvvallens IP
31/5
18:00
Hudiksvall
Glysisvallen
1/6
16:00
Sundsvall
Midälvaplan
2/6
16:00
Sundsvall
Midälvaplan
3/6
18:00
Härnösand
Högslätten
4/6
18:00
Kramfors
Cirkusplatsen
5/6
18:00
Sollefteå
Vid Hundskolan
6/6
18:00
Örnsköldsvik
Solänget
7/6
18:00
Umeå
Waldorfsskolans IP
8/6
16:00
Umeå
Waldorfsskolans IP
9/6
16:00
Skellefteå
Sjungande dalen